BG | EN

Login Form

ГРАФИК

 

22.06.2018 (петък)

Час

Галерия

Община

Хотел

14:00

 -

 -

Настаняване на гостите

19:00

 -

Концерт на Акустик Трио 3000

 -

21:00

 -

 -

Вечеря

 

23.06.2018 (събота)

Час

Галерия

Община

Хотел

08:00

 - 

 - 

закуска

09:30

 - 

Конкурс - отдел Електрическа китара

Майсторски класове - отдел Класическа китара 

12:30

 - 

 - 

обяд

14:00

 -

-

  Разходка из забележителностите на Силистра. Тръгване от х-л Дръстър!

19:00

Концерт – Класическа китара

  -

  -

20:30

 -

 -

вечеря

22:00

 - 

Концерт на Лауреатите на отдел Електрическа китара и Вечер с музиката на Бисер Иванов (пиано бар Артистик)

 - 

 

 

Майсторски класове
с Николай Михайлов и Боян Дойчев

Час

С Николай Михайлов

С Боян Дойчев


09:30


Николай Кинджаков

 


10:10


Дария Нотева

 


10:50


Иван Русев


Божидар Ангелов


11:30


Александър Събев


Николай Кинджаков

 

Конкурс отдел Електрическа китара

Ред на явяване

Участници


1


  Василена Георгиева


2


Николай Гочев


3


Станислав Михайлов


4


Йоана Ченева


5


Иво Минчев

 

24.06.2018 (неделя)

Час

Галерия

Община

Хотел

08:00

   - 

  -

закуска

09:30

 -

Майсторски класове – Електрическа китара (3 урока)

Конкурс - отдел Класическа китара 

12:30

  - 

   -

обяд

14:00

 -

-

Конкурс - отдел класическа китара

19:00

Гала концерт на Лауреатите - отдел Класическа китара  

   -

21:00

  - 

   -

Гала вечеря

 

Майсторски клас с Цветан Недялков

Час

Участници


10:00


Станислав Михайлов


10:40


Николай Гочев


11:20


Василена Георгиева

 

Конкурс отдел Класическа китара

Час

Участник

Възрастова група


09:30


Дария Нотева

 

1-ва ДМШ


09:36


Теодор Радев

 

1-ва ДМШ


09:42


Ивайло Пенев

 

1-ва ДМШ


09:48


Михаил Илиев

 

1-ва ДМШ


09:54


Анна Павлова

 

1-ва ДМШ


10:00

 

Николай Кинджаков

 

1-ва ДМШ


10:06


Валери Станев

 

1-ва ДМШ


10:12


Пауза


Пауза


10:30


Виктор Василев

 

1-ва МУ


10:36


Димитър Чучарков

 

1-ва МУ


10:42

 

Божидар Ангелов

 

1-ва МУ

 

10:48


Валери Станев

 

1-ва МУ


10:54


Никола Найденов

 

1-ва МУ


11:00


Пауза


Пауза


14:00


Беатрис Йоцова

 

2-ра ДМШ


14:12


Калоян Манев

 

2-ра ДМШ


14:24


Жаклин Гудева

 

2-ра ДМШ


14:36


Никола Койчев

 

2-ра ДМШ


14:48


Георги Трендафилов

 

2-ра ДМШ


15:00


Александър Събев

 

2-ра ДМШ


15:12


Васко Ковачев

 

2-ра ДМШ


15:24


Магдалена Желева


2-ра МУ


15:36


Пауза


Пауза


16:00


Иван Русев


3-та ДМШ


16:15


Кристияна Стоянова


3-та МУ

 

25.06.2018 (понеделник) - изпращане